Командоутворюючий квест у Кам’янець-Подільському

Вартість

20000 грн.

Група

до 10 осіб

Тривалість

10 год.
Замовити

Командоутворюючий квест, або тімбілдінг (від англ. teambuilding - створення команди) - своєрідний вид спорту, який поширюється з початку XXI століття. Ці колективні ігри мають конструктивний та водночас творчий характер і сприяють виявленню та розвитку лідерських якостей серед співробітників, згуртуванню команди у процесі досягнення спільної мети, створенню атмосфери взаємної довіри та дружби. Робота у команді дозволяє найбільш ефективно розвинути як лідерські якості, так і виконавчі. Спрацьована команда - механізм, гармонійна робота якого залежить від злагодженості роботи його складових. Під час квесту команда згідно сценарію виконує низку завдань, для яких потрібна участь кожного її учасника. Завдання різноманітні - на логіку чи спритність, кмітливість та вміння орієнтуватись на місцевості, на пошук та засвоєння нової інформації.

Пропонуємо ознайомитися з основними історико-архітектурними пам'ятками Кам'янець-Подільського у ігровій формі, адже гра - це саме той спосіб, у який людина у дитинстві навчається та соціалізується. Цікаві завдання, заховані у середньовічних руїнах, фотографії ключових місць Кам'янець-Подільського, стрільба з лука чи арбалета, спілкування з мешканцями міста у пошуку підказок - це лише коротенький опис спортивно-краєзнавчого квесту по старовинному місту. У процесі команда не тільки дізнається про цікаві факти з історії Кам'янець-Подільського, але й згуртується, дозволивши кожному учаснику проявити свої найкращі якості на користь команді. У кожного завдання є декілька варіантів вирішення, тому квест з просто гри перетворюється у справжню пригоду, яка дозволить зануритися у минуле та спробувати себе у різних ролях згідно сценарію.

У процесі тимбілдингу співробітники колективу стають командою та отримують здатність до узгоджених дій з високим рівнем мотивації для досягнення спільного результату. Команда навчається працювати як одне ціле, дає можливість кожному учаснику проявляти ініціативу та розвивати свій лідерський потенціал, виховує у персоналу міжособистісних відносин з урахуванням правил корпоративної етики. Усе це відбувається на вуличках середньовічного міста, його храмах та костелах, у Старій фортеці, що робить командоутворюючу пригоду ще більш захоплюючою.

Таємниці Кам'янець-Подільського чекають на команди, що прагнуть згуртуватись та цікаво, весело і з користю провести час.

Дізнатись про інші додаткові послуги

Свята та фестивалі

14.01 - Фестиваль-конкурс "Подольская Маланка»

27-29.03 - Всеукраинский фестиваль-конкурс хореографического искусства "радо-Dance"

25-26.04 - Официальное открытие туристического сезона "Каменец-Подольский туристический"

01-03.05 - Международный рыцарский фестиваль "Форпост"

01-03.05 - Фестиваль кофе "Каменецкая турка»

15-17.05 - Международный фестиваль национальных культур "Остров семи сокровищ»

15-17.05 - Фестиваль воздухоплавания "Кубок Подолья"

16.05 - День города "Каменец объединяет сердца и народы»

27-29.03 - Всеукраинский фестиваль-конкурс хореографического искусства "радо-Dance"

25-26.04 - Официальное открытие туристического сезона "Каменец-Подольский туристический"

+38 (068) 903-35-04