Пейнтбол та страйкбол у Кам'янець-Подільському

Вартість

350 грн.

Група

до 30 осіб

Тривалість

до 4 год.
Замовити

Пейнтбол та страйкбол (airsoft) останнім часом дуже популярні у якості командоутворюючих заходів на корпоративах або просто як спосіб активного відпочинку у колі друзів. Часто пейнтбол та страйкбол плутають, хоча це зовсім різні види екстремальних ігор. Перша відмінність полягає у самому принципі гри: у пейнтболі влучання помічається кулькою з фарбою, а страйкбол - гра на чесність - якщо в тебе влучили, то встань та залиш поле бою.

Пейнтбол - командна спортивно-технічна гра з використанням пневматичних маркерів, які стріляють крихкими желатиновими кульками з водорозчинною фарбою. Гра у пейнтбол триває 10-15 хвилин, протягом яких дві команди стартують з баз у протилежних кінцях ігрового поля, намагаються захопити прапор у його центрі та перенести його на стартову базу, уразивши при цьому максимальну кількість гравців суперника. Ураженням вважається наявність на гравцеві або його спорядженні плями фарби. Ігрове поле у пейнтболі - спеціально підготовлені майданчики розміром не більше 50 х 100 м, зі штучними укриттями та неможливістю повноцінного маневру. Зброя у пейнтболі - ігрові маркери з фідерами (магазинами) для кульок ємністю на 80-150 шт., до яких приєднані балони зі стиснутим повітрям (вистачає на 100 пострілів, після чого потрібна перезаправка від насосної станції або великого балона) вагою близько 1,5 кг. Ігрові маркери мають футуристичний дизайн і дуже віддалено схожі на справжню зброю. Прицільна відстань маркерів складає 25-30 метрів, а влучність стрільби досить низька. Для захисту тіла гравця від влучання кульками обов'язковими є захисний шолом, бронежилет, захисні шорти. Оскільки швидкість вильоту кульки з маркеру близько 90 м/с, вага кульки 3-4 г, а калібр - 17 мм, гра без використання захисного спорядження може призвести до досить серйозних травм або синців. Тому склалась жорстка система ігрових правил та обмежень, завдяки якій травматизм у пейнтболі значно менший, ніж у футболі, тенісі або гольфі.

Страйкбол (airsoft) - командна військово-спортивна гра. Зброя у страйкболі також базується на пневматиці, але здебільшого у страйкболі приводи обладнані електродвигунами, які створюють необхідний тиск для польоту кульки. Боєприпаси у страйкболі - пластикові кульки калібром 6 або 8 мм та вагою від 0,12 до 0,43 г. Швидкість вильоту кульки зі страйкбольного приводу - 100-110 м/с для зброї ближнього бою та до 150-180 м/с для снайперських гвинтівок. Приводи у страйкболі - масогабарітні копії справжньої зброї, і різних їх видів існує досить багато. Це пістолети та дробовики, автомати та штурмові гвинтівки, кулемети та снайперські гвинтівки. Є навіть гранати, які створені на базі петард невеликої потужності. Оскільки страйкбольна кулька не залишає ніяких слідів, то чесність за дотримання правил лягає на гравця. У страйкболі використовується будь-яка ігрова територія: будівлі, ангари, ліс, пересічена місцевість. Гра у страйкбол може тривати від декількох годин до цілого дня. Із захисного спорядження обов'язковими є лише захисні окуляри або маска для захисту очей та обличчя, оскільки больові відчуття від ураження страйкбольною кулькою значно менші у порівнянні з пейнтболом. Інше спорядження прагне до реалістичності - використовується військова форма спецпідрозділів усього світу у залежності від сценарію гри.

Отже, страйкбол - це екстремальна військова гра для дорослих, основним принципом якої є чесність, а пейнтбол - вид спорту з притаманним йому духом суперництва та чіткими правилами.

Дізнатись про інші додаткові послуги

Свята та фестивалі

14.01 - Фестиваль-конкурс "Подольская Маланка»

27-29.03 - Всеукраинский фестиваль-конкурс хореографического искусства "радо-Dance"

25-26.04 - Официальное открытие туристического сезона "Каменец-Подольский туристический"

01-03.05 - Международный рыцарский фестиваль "Форпост"

01-03.05 - Фестиваль кофе "Каменецкая турка»

15-17.05 - Международный фестиваль национальных культур "Остров семи сокровищ»

15-17.05 - Фестиваль воздухоплавания "Кубок Подолья"

16.05 - День города "Каменец объединяет сердца и народы»

27-29.03 - Всеукраинский фестиваль-конкурс хореографического искусства "радо-Dance"

25-26.04 - Официальное открытие туристического сезона "Каменец-Подольский туристический"

+38 (068) 903-35-04