Скелелазання у каньйоні Смотричу у Кам'янець-Подільському

Вартість

300 грн.

Група

до 10 осіб

Тривалість

2 год.
Замовити

Вчорашнє захоплення екстремалів - скелелазання - сьогодні швидко перетворюється на популярний вид фітнесу. Скелелазання - це не тільки вид спорту, а й одночасно спосіб активного відпочинку. Суть скелелазання - лазання по природному (скали) або штучному (скалодроми) рельєфу. Скелелазання часто плутають з альпінізмом, але це різні види спорту, хоча й перший "виріс" із другого. Скелелазання разом із плаванням вважається видом спорту, який найбільш гармонійно розвиває усі основні групи м'язів. Крім того, регулярні заняття цим видом спорту розвивають гнучкість та пластику руху, покращують координацію рухів, підвищують швидкість прийняття рішень, розвивають зорову пам'ять та логічне мислення, сприяють розвитку морально-вольових якостей та підвищенню самооцінки. Також скелелазання виробляє у людини стресостійкість, позитивно впливає на її фізичне та психічне здоров'я.

Скелелазання - це містичний процес єднання з природою, який допомагає повернути втрачений зв'язок з нею. Це - творчий процес, завдяки якому людина здатна зазирнути у свої найпотаємніші глибини та досягнути неперевершених висот у персональному розвитку. Мешканці та гості Кам'янець-Подільського мають привілейоване положення з точки зору скелелазання, оскільки двадцятиметрові стіни силурійського вапняку розташовані майже у центрі міста - у каньйоні ріки Смотрич, що оточує Старе місто. Основна частина маршрутів розташована по обидві сторони мосту, що з'єднує Нове і Старе місто. На даний момент пробито більше 100 маршрутів складністю від 4 до 8b+. Каньйон включений до Національного природного парку "Подільські Товтри" та номінований до реєстру ЮНЕСКО. Живі скелі, мальовнича природа, велика кількість маршрутів - запорука гарного відпочинку, маси адреналіну та незабутніх спогадів для скелелазів будь-якого рівню підготовки.

Для заняття скелелазанням знадобляться скельні туфлі, комплект для страховки, мішечок з магнезією та поради інструктора. Все це чекає на вас у Кам'янець-Подільському, а жагу висоти та гострих відчуттів привозьте з собою.

Дізнатись про інші додаткові послуги

Свята та фестивалі

14.01 - Фестиваль-конкурс "Подольская Маланка»

27-29.03 - Всеукраинский фестиваль-конкурс хореографического искусства "радо-Dance"

25-26.04 - Официальное открытие туристического сезона "Каменец-Подольский туристический"

01-03.05 - Международный рыцарский фестиваль "Форпост"

01-03.05 - Фестиваль кофе "Каменецкая турка»

15-17.05 - Международный фестиваль национальных культур "Остров семи сокровищ»

15-17.05 - Фестиваль воздухоплавания "Кубок Подолья"

16.05 - День города "Каменец объединяет сердца и народы»

27-29.03 - Всеукраинский фестиваль-конкурс хореографического искусства "радо-Dance"

25-26.04 - Официальное открытие туристического сезона "Каменец-Подольский туристический"

+38 (068) 903-35-04