Поїздка у Сонячну Долину з Кам'янець-Подільського

Вартість

2000 грн.

Група

до 20 осіб

Тривалість

8 год.
Замовити

Всього лише за півгодини їзди від міста Чернівці, на околиці селища Бояни розташований курортний комплекс "Сонячна Долина". Він є одним з найбільших та найвідоміших у західній Україні, та постійно розвивається та розширюється. На березі тихого озера у буковому лісі стоять дерев'яні тереми. Основна перевага цього місця - затишність та інтимність - будиночки розташовані так, щоб забезпечити їх мешканцям максимум спілкування з природою. Звивиста бетонна доріжка петляє по схилах гір, і за кожним її поворотом ховається своя маленька таємниця. Біля причалу на озері чекає своїх капітанів ціла флотилія, у стайні чекають очікують своїх наїзників добірні рисаки, а поціновувачам екзотики прийдуться до вподоби величні верблюди.

З вершини гори бере свій початок гірськолижна траса, обладнана сніговими пушками та підйомниками. Для любителів снігу і швидкості є 6 трас, 2 мультиліфта, 1 крісельний та 2 бугельних підйомника. Також комплекс "Сонячна Долина" обладнаний декількома ігровими майданчиками та спортзалом міжнародного стандарту, де можна зайнятись будь-яким видом спорту. Для футболу та волейболу є як штучні поля, так і можливість пограти у них у спортзалі. Чудові тенісні корти чекають любителів великого тенісу. Влітку гірськолижні траси перетворюються у екстремальні траси для мотокросу та маунтин-байкінгу.

Улюблене місце для дитячого відпочинку та розваг - озеро. Забави у воді - це значно менша травмонебезпека, чудовий спосіб загартовування, а плавання допомагає швидко та правильно сформувати дихальну та серцево-судинну системи дитини. Крім того, вода допомагає розслабитись та дарує безліч позитивних емоцій. "Сонячна Долина" - ідеальне місце для відпочинку усією сім'єю.

Дізнатись про інші додаткові послуги

Свята та фестивалі

14.01 - Фестиваль-конкурс "Подольская Маланка»

27-29.03 - Всеукраинский фестиваль-конкурс хореографического искусства "радо-Dance"

25-26.04 - Официальное открытие туристического сезона "Каменец-Подольский туристический"

01-03.05 - Международный рыцарский фестиваль "Форпост"

01-03.05 - Фестиваль кофе "Каменецкая турка»

15-17.05 - Международный фестиваль национальных культур "Остров семи сокровищ»

15-17.05 - Фестиваль воздухоплавания "Кубок Подолья"

16.05 - День города "Каменец объединяет сердца и народы»

27-29.03 - Всеукраинский фестиваль-конкурс хореографического искусства "радо-Dance"

25-26.04 - Официальное открытие туристического сезона "Каменец-Подольский туристический"

+38 (068) 903-35-04