Сплав на байдарках по річкам Смотрич, Дністер, Збруч

Вартість

20000 грн.

Група

до 10 осіб

Тривалість

10 год.
Замовити

Мешканцям галасливих і метушливих мегаполісів вкрай необхідно хоча б раз на рік вибиратися на природу, і зовсім необов'язково їхати далеко на моря. Днями валятися на гарячому піску досить цікаво, але набагато цікавіше плисти по мальовничій річці, милуючись пейзажами, що повільно, але постійно змінюються, слухати спів пташок та дзюрчання води, спостерігати за рибою, що плаває у прозорій воді, за польотом чаплі, за черепашкою, яка гріється на сонці. Безліч цікавих пригод, якими багатий кожний водний похід, відчуття першовідкривача, психологічне розвантаження - найкращий спосіб відпочити від міської метушні.

Пропонуємо провести незабутній відпочинок, неспішно сплавляючись на байдарках по річкам Смотрич, Дністер, Збруч. Сучасна байдарка - маломірний легкий човен, який рухається за допомогою м’язової сили людини. Рушій байдарки - дволопасне весло, використання якого відрізняє байдарку від усіх інших гребних човнів. Найбільш поширені одно- та двохмісні туристичні байдарки. Переваги водного туризму очевидні навіть для людини з мінімальним уявленням про різні види туризму. Основна перевага - максимальна близькість до природи, на відміну від вело- або автотуристів, які прив'язані до доріг або стежин. У річці на навколо неї сконцентровані флора та фауна, яку важко побачити деінде. Не потрібно нести на собі важкий рюкзак - усі речі прекрасно вмістяться у човні, тому можна сісти, розслабитися та спостерігати за краєвидами, які постійно змінюються. Вік учасників байдарочного сплаву необмежений, тому сплав на байдарках - чудовий спосіб сімейного відпочинку.

У програму мандрівки на байдарках входить консультація по правилам поводження на воді, навчання техніці греблі та відпочинок на березі - прогулянки, купання, бадмінтон, розпалювання багаття для приготування їжі. Вартість мандрівки включає в себе трансфер до місця початку та кінця сплаву, прокат водного та спортивного спорядження, страхування, супровід досвідченого інструктора. На вибір декілька маршрутів різної тривалості та складності. Переконайтесь, що ніяке море не зрівняється красотами та враженнями сплаву на байдарках.

Дізнатись про інші додаткові послуги

Свята та фестивалі

14.01 - Фестиваль-конкурс "Подольская Маланка»

27-29.03 - Всеукраинский фестиваль-конкурс хореографического искусства "радо-Dance"

25-26.04 - Официальное открытие туристического сезона "Каменец-Подольский туристический"

01-03.05 - Международный рыцарский фестиваль "Форпост"

01-03.05 - Фестиваль кофе "Каменецкая турка»

15-17.05 - Международный фестиваль национальных культур "Остров семи сокровищ»

15-17.05 - Фестиваль воздухоплавания "Кубок Подолья"

16.05 - День города "Каменец объединяет сердца и народы»

27-29.03 - Всеукраинский фестиваль-конкурс хореографического искусства "радо-Dance"

25-26.04 - Официальное открытие туристического сезона "Каменец-Подольский туристический"

+38 (068) 903-35-04