Велосипедні екскурсії

Вартість

250 грн.

Група

до 50 осіб

Тривалість

до 5 год.
Замовити

Якщо у тебе в дитинстві не було велосипеда, а зараз ти їздиш на Бентлі, то все одно у тебе в дитинстві не було велосипеда ;)

Для багатьох людей велосипед - це не просто модний фітнес-тренажер, а й стиль життя! Коли ми їдемо на велосипеді, ми відчуваємо себе вільними від цього світу, від набридлих норм та правил, стандартів та одноманітності. Коли ми тримаємо кермо велосипеда, нам здається, що ми тримаємо під контролем усе наше життя. Велосипедна мандрівка - це як маленька відпустка. Коли ми їдемо кататись, то залишаємо усі проблеми та турботи позаду, і на декілька годин не існує нічого більш важливого, ніж сталевий двоколісний друг, кілометри доріг, що намотуються на його колеса, та місцевості, якою ми мандруємо. Кожна мандрівка - це окрема весела пригода, адже не всі маленькі стежки нанесені на мапу, і тільки дорога знає, що і кого ми побачимо, почуємо або зустрінемо. Мандрувати автомобілем легше, але відгородившись від навколишнього світу його корпусом, їдучи у своєму маленькому кондиціонованому затишку із м'якими сидіннями, ми пропускаємо безліч маленьких найцінніших дрібничок, з яких складається справжня насолода спілкування з оточуючим світом.

Їзда на велосипеді як ніщо інше дозволить упізнати околиці міста та його найпотаємніші куточки, неспішно роздивитись усі мальовничі краєвиди, насолодитися пахощами трав, полів, лісів, зустрітися з їх маленькими мешканцями та нагуляти апетит на вечерю після покатеньки. Велосипедними стежками ми заїдемо туди, куди не проїде автомобіль, а пішохід замориться шкутильгати. І саме там ми побачимо те, заради чого кілька годин крутили педалі. Варіантів маршрутів безліч, лише обирай сторону світу, яка тобі більше подобається. Це може бути і каньйон річки Смотрич, і нетуристична частина Старого міста, і прилеглі села з їх неповторним колоритом, і поля та ліса навкруги. І тільки дорога, і тільки добрі друзі поряд, і тільки насолода, задоволення і неймовірні враження від велосипедної прогулянки Кам'янець-Подільським, його околицями та прилеглими селами та містами.

Дізнатись про інші додаткові послуги

Свята та фестивалі

14.01 - Фестиваль-конкурс "Подольская Маланка»

27-29.03 - Всеукраинский фестиваль-конкурс хореографического искусства "радо-Dance"

25-26.04 - Официальное открытие туристического сезона "Каменец-Подольский туристический"

01-03.05 - Международный рыцарский фестиваль "Форпост"

01-03.05 - Фестиваль кофе "Каменецкая турка»

15-17.05 - Международный фестиваль национальных культур "Остров семи сокровищ»

15-17.05 - Фестиваль воздухоплавания "Кубок Подолья"

16.05 - День города "Каменец объединяет сердца и народы»

27-29.03 - Всеукраинский фестиваль-конкурс хореографического искусства "радо-Dance"

25-26.04 - Официальное открытие туристического сезона "Каменец-Подольский туристический"

+38 (068) 903-35-04