Конференц-сервіс

Середньовічне місто Кам'янець-Подільский унікальне у багатьох аспектах! Стара Фортеця, яка входить до семи чудес України, скелястий каньйон посеред міста, що входить до семи природних чудес України, багата культурна та архітектурна спадщина, привітні мешканці та розвинена інфраструктура. Все це робить Кам'янець-Подільський ідеальним місцем для поєднання приємного та корисного, адже у цьому старовинному місті можна не тільки відпочити та розслабитися, але й плідно попрацювати - провести ділову зустріч, організувати конференцію, семінар, презентацію або будь-який інший корпоративний захід.

Для успішного проведення конференції ми організуємо весь комплекс послуг, необхідних для проведення заходу будь-якого масштабу. Очевидно, що крім обладнаного конференц-залу або іншого майданчику для проведення заходу, учасникам також потрібен зручний транспорт, затишне проживання у якісних готелях, смачне харчування як під час проживання, так і під час конференції, презентації, семінару або урочистої події. Кваліфіковані повари нададуть послуги кейтерінгу для організації кава-брейків, ділових обідів, святкових вечерь, коктейлів та бенкетів. Перепочити та розважитись після напруженої праці допоможуть тематичні вечірки, квести по Старому місту Кам'янець-Подільського, захоплюючі екскурсії та багато інших додаткових послуг.

У кожному готелі міста, що поважає себе та своїх гостей, є принаймні по одній конференц-залі. Зали відрізняються своєю місткістю та тематикою інтер'єру, але всі вони обладнані сучасним обладнанням, яке допоможе у організації корпоративних заходів та зробить спілкування приємним та необтяжливим. Дотримання сучасних стандартів гарантує наявність систем кондиціонування та освітлення, аудіо-відео обладнання необхідної потужності для проведення презентацій, широкополосний Інтернет-доступ та інше необхідне технічне забезпечення. Більше десяти таких конференц-залів розраховані на групи від 20 до 150 осіб та мають можливість трансформації під необхідний тип корпоративного заходу. Але вибір майданчика для конференції або семінару не обмежується конференц-залами, оскільки є унікальна можливість провести захід у Старій фортеці Кам'янець-Подільського або у Хотинській фортеці, у природному заповіднику "Подільські Товтри" або навіть на теплоході під час водної прогулянки річкою Дністер.

Щоб зробити ваш корпоративний захід ідеальним, ми створимо індивідуальний сценарій з урахуванням потреб та індивідуальних особливостей групи, підберемо відповідний майданчик для проведення, забезпечимо зустріч, трансфер, супровід та розміщення гостей, смачно нагодуємо та розважимо цікавими екскурсіями та екстремальними розвагами, на які так багате наше унікальне старовинне місто Кам'янець-Подільський.

Свята та фестивалі

14.01 - Фестиваль-конкурс "Подольская Маланка»

27-29.03 - Всеукраинский фестиваль-конкурс хореографического искусства "радо-Dance"

25-26.04 - Официальное открытие туристического сезона "Каменец-Подольский туристический"

01-03.05 - Международный рыцарский фестиваль "Форпост"

01-03.05 - Фестиваль кофе "Каменецкая турка»

15-17.05 - Международный фестиваль национальных культур "Остров семи сокровищ»

15-17.05 - Фестиваль воздухоплавания "Кубок Подолья"

16.05 - День города "Каменец объединяет сердца и народы»

27-29.03 - Всеукраинский фестиваль-конкурс хореографического искусства "радо-Dance"

25-26.04 - Официальное открытие туристического сезона "Каменец-Подольский туристический"

+38 (068) 903-35-04